Tým

Jan Al-Amel
Partner

Jan Al-Amel

Kontakt +
Do výzkumu zabloudil náhodou a od té doby si to užívá. Spoluzaložil Simply5 po letech vedení týmu ve velké agentuře. Věnuje se strategickému výzkumu, poradenství, regionálním projektům a vývoji značkových produktů.
Jan Muzikář
Partner

Jan Muzikář

Kontakt +
Vystudoval anglickou filologii a filmovou vědu. Miluje Británii, Irsko i Ameriku a původně chtěl být překladatelem. Rád se věnuje projektům, za kterými cítí výzvu. Volno tráví na zahradě a je také rozený i certifikovaný vůdce malých plavidel.
Partner

Petr Voplatek

Kontakt +
Baví ho poslouchat lidi a přemýšlet nad tím, co se skrývá za vyřčeným. Tomu se věnuje už 15 let v kvalitativním výzkumu a chvilku déle i v psychoterapii. Vystudoval strojní inženýrství a psychologii, a tak ho za odměnu necháváme řídit firmu.
Partner

Václav Krejčí

Kontakt +
Po 10 letech výzkumničení v AISA spoluzaložil Simply5, kde se baví zajímavými úkoly a přemýšlením nad nimi. Po založení rodiny pochopil, kdy poslouchat a kdy být iniciativní a snaží se tyto zkušenosti co nejužitečněji uplatnit i ve své expertní roli.
Partner

Vladimír Pilgr

Kontakt +
Ekonom a technik s duší motorkáře. Věří ve specializaci spíš než v univerzalitu. V Simply5 se věnuje projektům, které se dotýkají technologií, zdraví a jídla. Když nepracuje, venčí svůj motocykl, poslouchá vinylovou hudbu nebo fotí na zrcadlovku.
Výzkum

Petra Soukupová

Kontakt +
„Proč“ bylo její oblíbené slovo již odmalička, nicméně k dráze výzkumníka se dostala až ve 40. Více než 10 let pracovala jako markeťák v FMCG a farmaceutických firmách, ale pak se rozhodla pro životní změnu a začala pracovat pro Simply5. Ve volném čase ráda cestuje, čte a kulturně se vyžívá.
Výzkum

Aleš Vlček

Kontakt +
Aleše baví teorie, když je přímo propojena s praxí. Vystudoval sociologii a sociální antropologii a je rád, že jeho znalosti mu dnes pomáhají v pochopení problémů klientů i spotřebitelů. Baví ho objevovat – v práci nebo během cestování – jak moc kontext ovlivňuje to, co právě děláme.
Výzkum

Jana Dostová

Kontakt +
Pochází z Krkonoš a vystudovala ekonomii. Byl to právě výzkum, kvůli kterému se přestěhovala do Prahy. Ráda naslouchá příběhům respondentů. Její srdeční záležitost je Británie. Miluje cizí jazyky a kromě angličtiny zvládne francouzštinu a španělštinu. Už roky se také učí čínštinu a věří, že se jednou dostane ze začátečnické úrovně.
Richard Konig
Výzkum

Richard Konig

Kontakt +
Po studiu sociální antropologie na tento obor rád navázal dalším zkoumáním zvyků a chování lidí, tentokrát však v komerční sféře. Na této práci ho nejvíce baví její rozmanitost a možnost zapojení vlastní kreativity a analytického myšlení. Jeho volnému času vládnou detektivky.
Výzkum

Eliška Nováková

Kontakt +
Vystudovala sociologii. Baví ji zkoumat a objevovat, co všechno může stát za názory a (nejen spotřebitelským) chováním. Má ráda dobré jídlo, klid, netradiční místa a domácí slivovici. Jen velmi obtížně se obejde bez kafe.
Výzkum

Klára Pantůčková

Kontakt +
Vystudovala politologii a mezinárodní vztahy. Od států se ale nakonec přesunula k lidem a nejvíc ji na tom baví poslouchat, pozorovat, přemýšlet a skládat z toho všeho smysluplné závěry. Ze všeho nejraději čte, a to cokoliv kromě jízdních řádů.
Výzkum

Martin Rabenseifner

Kontakt +
Má dlouholeté zkušenosti s kvalitativním výzkumem a různými typy projektů. Motivuje ho pestrost práce s informacemi a porozumění možným úhlům pohledu, jak lze interpretovat jeden problém či téma. Původním vzděláním je filosof a anglický filolog.
Jiří Tichý
Výzkum

Jiří Tichý

Kontakt +
Je antropolog ze Severu, proto nechodí kolem horké kaše a má rád černý humor. Baví ho, když se dostane hluboko do tenzí a aspirací cílovky a uvaří z toho silný insight. Doma vyrábí vitráže, nábytek ze dřeva nebo hraje na synťáky. Navíc se orientuje v IT světě, takže i v trendech se docela vyzná.
Výzkum

Lucie Vrbová

Kontakt +
Vystudovala sociologii v Brně se zaměřením na vývoj města, urbanismus a city branding. Do Prahy ji zlákalo především Simply5, které pro ni znamenalo logický přestup z akademického do aplikovaného výzkumu. Miluje cizí jazyky a kromě angličtiny a němčiny se stále nevzdává snu naučit se italsky.
Výzkum

Lucie Žeková

Kontakt +
Kulturní antropoložka se zájmem o mezidruhovou etnografii (!). Zvědavá a nadšená hledáním souvislostí ve zdánlivě nesourodých věcech. V Simply5 se nejraději věnuje projektům vyžadujícím etnografické pozorování a těm, které mají širší kulturně-společenský přesah.
Renata Kálnová
Rekrutace

Renata Kálnová

Kontakt +
Nechala se odvát čerstvým tatranským větrem do Prahy a my jsme rádi, že ji tu máme. V rekrutaci se stará o to, abychom mluvili se správnými lidmi, aby se k nám dostali včas a odešli s odpovídající odměnou. Záleží jí na tom, aby práce měla smysl a aby v týmu byla pohoda. Relaxuje u knížek nebo sjíždí severské kriminálky na obrazovce.
Rekrutace

Romana Lubasová

Kontakt +
Vystudovala Obchodní akademii, baví jí různorodé a zajímavé činnosti, a i proto v Simply5 dělá podporu účetnímu a rekrutačnímu oddělení, kde se člověk nikdy nenudí. Má ráda dobré filmy, seriály, hudbu, čas strávený s rodinou a hlavně čas strávený ve společnosti příjemných a veselých lidí, kterých v Simply5 našla požehnaně!
Rekrutace

Nicol Švířová

Kontakt +
Baví ji práce s lidmi a taky má ráda víno. Niki na sebe vzala zdánlivě nevděčné břímě vedení rekrutačního oddělení a z toho, co na začátku vypadalo jako velká výzva, udělala za pár měsíců zahrádku. Neřeší nesmysly a má 350 dní v roce dobrou náladu.
Finance

Iva Homolková

Kontakt +
Po odchodu z auditorské firmy se ujala Simply5. Stará se o naše účetnictví, pečuje o dokumenty a vede hodiny jógy. Miluje deskové hry, sudoku a právo. Ráda chodí po horách, čte, fotí, úžasně šije a je vybíravá v kávě.
IT

Petr Štěpán

Kontakt +
Stará se o vše, co je v síti nebo discích. Rozumí si s našimi servery a firewally. Nebýt vánočních večírků a úterních dopolední, mohli bychom si myslet, že je jen virtuální osobou. Ale není. Když ho opravdu potřebujeme, objeví se nám za zády a položí tu slavnou otázku: „A zkusili jste to…“